Закрити
Хмельницкая обл., г. Староконстантинов ул. Попова 99/4, Блок 2
+38098-927-29-34    +38067-683-00-08

E-mail: ekovit.sm@ukr.net

Органо-мінеральне мікродобриво «EKOVIT»
Наша компанія протягом багатьох років розробляла і випробовувала на практиці Органо-мінеральне мікродобриво «EKOVIT». Що дозволило нам пройти всі можливі випробування для офіційної державної реєстрації.

Для нас дуже важлива турбота за рослинами і наша місія – це задоволення потреб клієнтів! На нашому сайті Ви зможете знайти всі необхідні добрива для Ваших полів, саду та городу.

За період роботи компанії ТОВ «Ековіт – 2016», зарекомендувала себе як надійна компанія з високоякісною продукцією. Ми на практиці випробували наші препарати по всій території України, на всіляких грунтах і різних культурах. Всі клієнти завжди були задоволені результатом співпраці. Врожаї завжди були високими і якісними.

«EKOVIT» – це комплексне органо-мінеральне добриво XXI століття, виготовлене з екологічно чистої природної сировини на високотехнологічному обладнанні, яке забезпечує високу якість препарату. Він виготовляється з низинного торфу шляхом його вилуговування і кавітаційної обробки, що дозволяє отримати солі гумінових і фульвокислот, амінокислоти, вітаміни, практично весь спектр мікро і макро елементів в легкодоступній для рослин формі.

Головна мета нашої компанії – допомогти людям збирати великі і якісні врожаї. За допомогою наших продуктів, Ви зможете не тільки збільшити кількість врожаю, але і повернути вашим полях родючість. Препарати «EKOVIT» допоможуть Вам заощадити на кожному гектарі ваших посівів, оскільки дозволяє зменшити кількість внесених мінеральних добрив і ЗЗР. Наші добрива застосовують в першу чергу для відновлення родючості грунту. Препарат відновлює і накопичує з кожним роком кількість гумусу в грунті. Що дозволяє щороку збирати добрі врожаї.

Властивості препарату «EKOVIT»: Вплив на рослини

Являє собою біостимулятор росту і неспецифічний імуностимулятор. Особливо високий вплив надає на харчування рослини, її обмін речовин і на підвищення стійкості до захворювань.

Вплив на грунт:

Надає комплексний вплив на грунт, покращуючи його хімічні, фізичні та біологічні властивості. Разом з тим, здійснює протекторну функцію: пов’язує органічні токсиканти, радіонукліди та важкі метали, чим перешкоджає їх потрапляння в рослини. Поліпшення структури і складу грунту безпосередньо впливає на ріст і розвиток рослин.

Давайте разом зробимо продукти натуральними а нашу Землю врожайною! Замовляйте наші добрива, щоб отримувати від своїх продуктів захоплення!

Телефон: +38098-927-29-34
Телефон: +38067-683-00-08
Хмельницька обл., м. Староконстантинів,
вул. Попова 99/4, Блок 2